SHO: Ďakujeme, že ste spoločne s nami spríjemnili predvianočné chvíle deťom z nášho projektu

Aj tento rok sa nám potvrdilo, že Slováci sú vďační a solidárni a že spoločne dokážeme zvládnuť akúkoľvek výzvu, ktorá zmierni trápenie sociálne slabých rodín z nášho špičkového sociálneho projektu.

Na účet nášho občianskeho združenia, s poznámkou Mikuláš, síce neprišli milióny, zato prišli peniaze, ktoré sme dokázali premeniť na mikulášske balíčky a rozdať ich deťom. To nadšenie, ten ich úprimný smiech a zvedavé oči z toho, čo im ujo Mikuláš cez nás poslal, boli na nezaplatenie.

———————–

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Svätý Mikuláš zavítal aj medzi deti v Hlohovci a Leopoldove

———————–

Spoločne sme za málo peňazí urobili veľmi veľa kvalitnej a osožnej muziky. Sme predsa ľudia a ľudskosť je jednou z našich stavebných charakterových jednotiek. A taký je, bol a naveky bude aj projekt Staráme sa. Ale to už predsa máte overené časom, keďže spoločne pomáhame slovenským sociálne slabým rodinám krížom-krážom po celom Slovensku od roku 2011.

V nedeľu 8. decembra sme neobišli ani Lučenec a Fiľakovo, kde svätý Mikuláš obdaroval aj Matiaska a Sofinku.

———————–

Prečítajte si tiež: Svätý Mikuláš obdaroval deti ovocím a sladkosťami aj deti v okrese Trebišov

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds