Video. 11. jún: Slováci pred Úradom vlády. SHO: Sme pevní v kolenách. Aj keď na nás útočia

Vo štvrtok 11. júna sa na Námestí slobody pred Úradom vlády konal ďalší občiansky protest proti Matovičovej vláde babrákov. Protest svojou účasťou podporili aj členovia a sympatizanti nášho hnutia pod vedením Róberta Šveca.

Žiaľ, musíme konštatovať, že Peter Marček a jeho ľudia, škandalóznym spôsobom zneužili dôveru organizátorov podujatia a aj desiatok Sloveniek a Slovákov, ktorí na protest voči praktikám Marčeka opustili protest počas jeho priebehu.

Zároveň ostro odsudzujeme včerajšie správanie sa Petra Marčeka, počas ktorého vo svojej záverečnej reči pred desiatkami účastníkov podujatia, slovne zaútočil na Slovenské Hnutie Obrody a nášho predsedu Róberta Šveca. Marček vedome šíril klamstvá o tom, že SHO mediálne prezentovalo a prezentuje občianske protesty proti Matovičovej vláde ako aktivity SHO, ktoré organizuje. Marčekove tvrdenia sa nezakladajú na pravde, a každý kto sleduje prácu a prezentáciu SHO vie, že postoj hnutia k protestom bol vždy prezentovaný ako podpora a nikdy sa neuchýlilo k tomu, aby protesty vydávalo za niečo, čo organizuje.

Róbert Švec v tejto súvislosti plánoval podať na Petra Marčeka trestné oznámenie za ohováranie a poškodzovanie dobrého mena, ale nakoniec sa rozhodol tak neurobiť a Marčekovi a jeho ľuďom, za včerajšie správanie, odpustil. Aj to svedčí o morálnych vlastnostiach Róberta Šveca.

Aj napriek tejto skúsenosti zostávame pevní v kolenách a aj naďalej budeme podporovať rozumné proslovenské aktivity. Za zdravý rozum, za Slovensko.

————————

Prečítajte si tiež: Fond vzájomnej pomoci. SHO: Neschopnosť Matoviča a jeho babrákov? Alebo pripravovaný tunel?

————————

 

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: 6. jún. Video: Slováci opäť v uliciach Bratislavy. SHO: Na nás sa môžete spoľahnúť

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds