SHO: Balíčky MDD si rozbalili už aj deti v meste Vráble a aj v obci Zbehy pri Nitre

Tak, ako sme sľúbili, tak sme aj splnili. Už aj Viktorka z mesta Vráble a René a Denis z obce Zbehy v okrese Nitra si rozbalili balíčky MDD. Do rodiny v obci Zbehy sme zaniesli aj potravinovú pomoc. 

Mesiac detí v našom projekte bude do konca júna ešte pokračovať v okresoch Rimavská Sobota a Veľký Krtíš. Jednoducho, to sme my, SHO a iní už našťastie nebudeme.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Mesiac detí v projekte Staráme sa. SHO: Už aj deti v Hlohovci a Leopoldove sa tešia z balíčkov MDD

————————-

Aj Viktorka z mesta Vráble sa potešila balíčku MDD.

René a Denis z obce Zbehy si tiež rozbalili svoje balíčky plné ovocia a sladkostí.

Pracie prostriedky pre rodinu v Zbehoch.

Do rodiny v Zbehoch sme zaniesli aj nákup.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds