CENZÚRA! Facebook opäť mazal. SHO: Pozrite si ďalšie pravdivé ZAKÁZANÉ VIDEO

Dámy a páni. Ponúkame vám ďalšiu ukážku pokrytectva súčasného režimu. Človek povie alebo napíše pravdu, Facebook mu príspevok vymaže a skryje to pod údajné „nenávistné prejavy“.

Facebook včera opäť vymazal video Kataríny Bokovej na facebookovej stránke našich podporovateľov a sympatizantov SHO Slovensko.

Avšak, je to iba ďalší dôkaz toho, že to čo robíme, robíme veľmi dobre, budeme v tom pokračovať a aj naďalej pôjdeme po nich ako po údenom. Naša zásada: Kto nebude dlhodobo pracovať a vytvárať hodnoty, nebude jesť, bývať, svietiť, kúriť…

Priatelia, posledné video Kataríny Bokovej, v ktorom spomenula aj osadníkov, rozdúchalo vášne, bolo označené za nenávistné a rasistické. Dokonca ho cenzurovali. Video si môžete pozrieť TU.

Za tých pár dní, od zmazania video na Facebooku, ste nám mnohí písali a za vaše pozitívne reakcie vám srdečne ďakujeme. Aj vďaka vám vieme, že naša práca má zmysel. Píšu nám aj Rómovia, ktorí pracujú, žijú normálny život a nevyciciavajú systém. Držíme im palce a prajeme mnoho úspechov. Oni sami sa cítia ako medzi dvomi mlynskými kameňmi. Myslíme si, že pracovať je normálne. A normálne je hovoriť pravdu a nie ťahať vám medové motúzy popod nos, ako to robil pred voľbami v osadách Matovič.

Takže, pre spresnenie: Liberáli a leniví asociáli nás obviňujú z toho, že sme rasisti a že chceme obnoviť pracovné tábory. A opäť klamú! Vo videu neodznelo, že SHO chce obnoviť pracovné tábory, dokonca pracovné tábory pre Cigánov / Rómov. My totiž už pracovné tábory na Slovensku máme. Pracujúci… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Odkaz Matovičovej vláde. SHO: V piatok 8. mája budeme v uliciach Bratislavy

————————-

 

————————-

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Štefan Polačik: Nás neumlčíte

————————-

Človek povie alebo napíše pravdu, Facebook mu príspevok vymaže a skryje to pod údajné „nenávistné prejavy“.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds