CENZÚRA! Facebook opäť úradoval. SHO: Blokujú nás? Mažú! Tak potom ideme správnou cestou

Za slovo slušne sa dnes skrýva každé darebáctvo, podvodník, mafián a najmä potláčanie slobody slova a prejavu.

Pravdivé video o cigánskych / rómskych osadách, ktoré bolo na facebookovej stránke priaznivcov a podporovateľov Slovenského Hnutia Obrody uverejnené včera, a malo za niekoľko hodín už takmer 20-tisíc videní, Facebook stiahol zo stránky, lebo… akože slušnosť.

Pravda sa dnes nenosí, ale faloš a pokrytectvo áno. Nebojte sa, kamaráti. V šírení pravdy budeme pokračovať aj naďalej. Len nech mažú, to znamená, že to, čo robíme, robíme veľmi dobre.  

Video, ktoré Facebook včera vymazal dnes uverejníme na iných nosičoch a budete si ho môcť pozrieť. Ďakujeme, že ste s nami, kamaráti.

————————–

Z princípov nášho hnutia vyberáme: Veríme v slobodu slova, slobodu prejavu, vyjadrovania (nech je akékoľvek šokujúce až konšpiračné), zhromažďovania a združovania sa.

————————–

A zatiaľ si môžete pozrieť úspešný videokomentár Kataríny Bokovej o pokrytectve súčasného režimu:

 

————————-

Prečítajte si tiež: Cenzúra: Facebook zablokoval stránku SHO. Štefan Polačik: Nás neumlčíte

————————-

 

————————-

Prečítajte si tiež: Cenzúra pokračuje: Facebook nám zablokoval ďalšiu stránku. Stránku Právo Národa

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds