Video. Cestovný ruch kolabuje! SHO: Ale Matovič je spokojný. Pracovné tábory sú plné ľudí!

Babráci od Matoviča schválili balík opatrení na zamedzenie šírenia koronavírusu. Reštaurácie budú môcť podávať jedlo len so sebou či v exteriéri. Nariadenia výrazne ovplyvnia aj fungovanie hotelov a ubytovacích zariadení. Zatvárať síce nemusia, ale pre spomínané nariadenia očakávajú stopercentný prepad tržieb. O prácu môže prísť až 36-tisíc zamestnancov. Problémy čakajú aj hotely. Informujú médiá.

Reaguje Štefan Polačik, podpredseda nášho hnutia:

Matovič predstavil nové obmedzenia, ktoré majú zabrániť tomu, aby sa šíril koronavírus. Zaujímavé… Novodobé pracovné tábory – automobilky, v ktorých pracuje pokope aj 1 000 ľudí, budú ale fungovať ďalej. Tam sa koronavírus nešíri? Blázon Matovič a jeho banda zničia slovenských podnikateľov. Je to zámer!? Aby bolo viac otrokov pre zahraničné fabriky?

Viac sa dozviete aj v zdieľanom videu…

—————————

Prečítajte si tiež: VÝZVA: Dole s Matovičom! SHO: Spoločne to zvládneme, Slováci. Krok za krokom

—————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds