SHO: Opäť sme pomohli rozumne a zodpovedne. To je naša cesta! Aj v Trebišove

Kamaráti. Na druhej fotografii je Lucia z Trebišova, ktorej aktuálne pomáhame postaviť sa na nohy a malý Janko, ktorému sme s jeho mamkou Katkou v ešte nedávnej minulosti pomáhali a dnes pomáha spoločne s nami.

Aj vďaka nej vytvárame silnú komunitu. Komunitu nezištnej a úprimnej pomoci. Na Katku sme právom hrdí. Veď, po tom, ako sme jej pomohli, sa mohla starať o svoje blaho a žiť život bežného človeka. ALE nie! Ona sa nedala a teraz pomáha s nami.

A takto to má byť, pretože takto je to správne – nielen pomoc prijímať, využiť, ale po zlepšení situácie pomáhať ľuďom v núdzi tak, ako sa len dá. Slováci Slovákom!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Naša výzva Mesiac čistoty úspešne napreduje. SHO: Aj v Prešove a pri Hnúšti

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds