VÝZVA: Dole s Matovičom! SHO: Spoločne to zvládneme, Slováci. Krok za krokom

Dámy a páni. Ďakujeme vám veľmi pekne ďakujem za vaše prejavy podpory a uznania za to, že aj v týchto ťažkých dňoch, kedy na nás útočia dva vírusy: COVID-19 a Matovič-20, Slovenské Hnutie Obrody dokazuje, že je pevné v kolenách a nebojí sa!

Mnohí nám píšete, že veľmi radi by ste nám pomohli, ale že nie je vo vašich, najmä časových možnostiach, nám pomôcť napríklad s distribúciou pozvánok a plagátov na protesty, poprípade sa priamo zúčastňovať našich podujatí a podobne, ale prejavujete záujem podporiť naše – vaše snaženie finančne. Môžete pomôcť našej spoločnej veci aj finančne. Ľubovoľnú čiastku môžete poukázať na účet SHO: SK7665000000000020148117 a do správy pre príjemcu napíšte: Dar – Dole s Matovičom! Ďakujeme za každé jedno euro, ktoré využijeme na boj proti Matovičovej bande, ktorá ničí náš národ a štát.

Priatelia. Od 28. mája sme v uliciach a námestiach TU, do 1. septembra sme sa zúčastňovali protestov pred Úradom vlády v Bratislave a od 1. septembra navštevujeme okresné mestá a stretávame sa s vami. Za nami sú Topoľčany TU, Dolný Kubín TU, Rimavská Sobota TU. V utorok 22. septembra sme podporili protestujúcich zamestnancov popradskej nemocnice TU. V pondelok 28. septembra sme podporili protest odborárov v Trenčíne TU a v utorok 29. septembra sme odborárov podporili v Trnave TU. V nedeľu 11. októbra sme sa stretli s vami v Poprade TU.

Aj v Poprade sme vám dokázali, že sme tu pre vás a našu vlasť! Zima, vietor, dážď, núdzový stav, alogické nariadenia a vláda psychopatov od Matoviča? Stále sme s vami a aj budeme. V čase, kedy štandardní politici sa zmôžu akurát tak na to, že vyplakávajú na Facebook, strašia ľudí, aby nikam nechodili, lebo im hrozia vysoké pokuty a dokonca aj väzenie, v čase, kedy akože revolucionári zvolávajú megaprotesty proti Matovičovi pred Úrad vlády a pár hodín pred začiatkom ich zrušia, lebo sa pokakajú, a v čase, kedy akože tí jediní skutoční akože bojovníci proti systému na verejnosti trhajú rúška, ale o niekoľko dní v nich voľne pobehujú v NR SR a následne vypisujú, že to máme chápať, lebo inak by ich vykázali z rokovacej sály, tak v tomto čase pokrytectva a falošných bojovníkov za slovenskú slobodu, sme boli a aj budeme na námestiach našich miest. Spoločne s vami.

Už čoskoro sa stretneme aj v Bánovciach nad Bebravou a aj Martine. Prečo? Pretože tam kde vládne svojvôľa, odpor je povinnosťou.

SHO ponúka jasnú, rozumnú a adresnú alternatívu, aj pokiaľ ide o spôsob cesty – formu a aj jej obsah.  Za silné a sebavedomé Slovensko.

————————-

Prečítajte si tiež: Poprad: Odpor je už povinnosťou! SHO: Už čoskoro aj v Bánovciach nad Bebravou a Martine

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds