Video: Dole s Matovičom! SHO: Tentokrát sa stretneme, dámy a páni, v Rimavskej Sobote

Kamaráti. Slovenské Hnutie Obrody vypočulo hlas mnohých z vás, ktorí máte záujem podporovať svojou účasťou rozumné aktivity, ktorých cieľom je poukázať na neschopnosť vlády Igora Matoviča, ale zároveň nemáte možnosti, či už časové alebo finančné, cestovať na podujatia do Bratislavy.

A aj preto sme pre vás pripravili sériu diskusií v slovenských okresných mestách. Pozývame vás na druhú diskusiu o aktuálnom dianí na Slovensku a vo svete.

Dole s Matovičom!

Hlavnými rečníkmi za naše hnutie budú Róbert Švec, Katarína Boková a Pavol Poprocký.

Diskusia sa uskutoční… Viac sa dozviete v zdieľanej videopozvánke Pavla Poprockého.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Skončí Ivan Korčok vo vyšetrovacej väzbe? Róbert Švec: Má k tomu veľmi dobre našliapnuté!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds