Merkelová ponúka 10-tisíc eur za nelegálneho migranta. SHO: Nechceme vaše špinavé peniaze!

Merkelová opäť otvára otázku prerozdeľovania nelegálnych migrantov. Taktika je jednoduchá. Buď národné štáty, pod hrozbou pokuty príjmu nelegálnych migrantov alebo im ich budú eurobyrokrati ponúkať za peniaze TU, kus po 10-tisíc eur. Nemecká kancelárka sa aj takto snaží uplácať členské štáty, pravdaže nie zo svojho, ale z peňazí EÚ. Teda z našich spoločných peňazí.

Takže Merkelová plánuje vyvážať nelegálnych migrantov do jednotlivých členských štátov EÚ a budú im za každého platiť určitú sumu akože na náklady na pobyt, aby sa ich zbavili? Ale toto tu už v minulosti bolo. Či? Autori nového migračného plánu zrejme vsadili na chamtivosť niektorých politikov.

Nový pokus o nanútenie rozdelenia nelegálnych migrantov prichádza len krátko po tom, ako sa Európskej komisii podarilo cez gigantickú pôžičku, ešte viac si zaviazať a podriadiť jednotlivé národné štáty. Veľmi rýchlo prichádza prebudenie sa z eufórie o miliardách, ktoré Slovensko „veľkodušne“ dostane od EÚ. Nič nie je zadarmo! A tvrdím, že celý balík na obnovu európskej ekonomiky, za ktorý ručí aj Slovensko, bude použitý na vydieranie jednotlivých európskych štátov, aby prijali čo najviac nelegálnych migrantov.

Preto je dôležité, aby Slovensko viedli štátnici, ktorí tento tlak ustanú a nie skupinka úplatných liberálov, mafiánov a podvodníkov, ktorí nemajú žiadny citový vzťah k národu a svojou neschopnosťou zapríčinia, že ulicami Slovenska budú voľne pobehovať negramotní, neprispôsobiví a nebezpeční nelegálni migranti. Toto sa už deje v západných štátoch. Na Slovensku to nesmieme pripustiť!

Postoj Slovenského Hnutia Obrody je jednoznačný TU: Máme byť solidárni? Súhlasíme! Ale v prvom rade budeme solidárni s našimi občanmi. Budeme solidárni s našimi dôchodcami, s mladými rodinami a s pracujúcimi ľuďmi. A keď sa mzdy, dôchodky a životná úroveň Slovákov bude blížiť tým v západnej Európe, potom sa môžeme baviť o tom, ako pomôžeme ľuďom v Afrike. Ale pomoc musí byť nastavená tak, aby ľudia z Afriky neutekali. Riadená migrácia nelegálnych migrantov nie je solidarita, ale genocída pôvodných európskych národov!

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Režimisti: Cenzúra? Určite áno! SHO: Noviny Právo Národa do každej domácnosti

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds