Video: Idiotizácia školstva pokračuje. SHO: Vyžeňme z úradu aj pochybného kaderníka

Katarína Boková naložila kaderníkovi Branislavovi Gröhlingovi, toho času ministrovi školstva. Slovenské školstvo dostávalo a dostáva ranu za ranou a pokiaľ ho nepostavíme opäť na pevné nohy, moc nad našimi deťmi prevezmú liberáli.

Potrebujeme kvalitných učiteľov, ktorí sa budú môcť plne venovať svojmu poslaniu a nebudú zaťažovaní byrokraciou. Učiteľskému stavu musíme vrátiť vážnosť a úctu. Učebnice a osnovy musíme zjednotiť a očistiť od lží a propagandy.

A na školách musíme dbať na výučbu predmetov, ktoré rozvíjajú a posilňujú zdravé vlastenecké cítenie žiakov. Iba tak sa, ako rodičia, budeme môcť spoľahnúť na správne smerovanie našich detí a nebude potrebné povoľovať uzdu rôznym liberálnym úchylkám.

Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej…

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Liberáli: Agenda LGBTI je na okraji záujmu. SHO: Riešme to, čo trápi ľudí. A nie nezmysly

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds