Chcete podať pomocnú ruku rodičom pri návrate ich detí do školských lavíc? SHO: Vieme ako na to

Vážení priatelia projektu Staráme sa. Dámy a páni. Leto sa nám zlomilo do svojej druhej polovice a rodičia detí v našom projekte pre ne už pripravujú čo najľahší štart do nového školského roka. Pomôžme im s tým, neprizerajme sa!

A aj preto sme, v rámci projektu Staráme sa, rozbehli iniciatívu: Neprizeraj sa a pomôž! Cieľom iniciatívy je podať pomocnú ruku rodičom pri návrate ich detí do školských lavíc.

Darujme rodinám školské pomôcky: perá, ceruzky, farbičky, kružidlá, nožničky, pravítka, vodové farby, štetce, výkresy, zošity, školské tašky, úbory, oblečenie a iné užitočné veci do školy. Veci môžete doručiť na adresu: Slovenské Hnutie Obrody, Farská 5, 949 01 Nitra. Kontakt: Pavol Poprocký, 0911 547 850

Poprípade, je tu aj druhá, pohodlnejšia možnosť, a to prispieť ľubovoľnou finančnou čiastkou na kúpu nových školských pomôcok. Vaše dobrovoľné príspevky môžete posielať na číslo nášho občianskeho združenia: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – škola.

Ďakujeme, že aj naďalej pomáhate spolu s nami pomáhať.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Školské tašky sme odovzdali deťom v Zbehoch. A pomohli sme aj v Prešove a vo Veľkom Krtíši

————————

A čím všetkým môžete pomôcť deťom v našom projekte? Inšpirovať sa môžete aj nasledujúcimi fotografiami:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds