Regulácia sociálnych sietí a internetu. SHO: Pravdu neumlčia! Aj vďaka novinám Právo Národa

Nespokojní ľudia sa začali spájať. V Bratislave, ale aj v iných mestách už od konca mája prebiehajú občianske protesty proti Matovičovej vláde a súčasnému dekadentnému režimu. Že ste o tom nepočuli? Presne tak to má byť! Teda podľa súčasných vládnych predstaviteľov a oligarchov, ktorí ich riadia.

Preto sa v médiách, ktoré sú poplatné súčasnému režimu o podobných udalostiach nič nepíše. Preto si súkromné, či tá naša akože verejnoprávna televízia nenájdu dve minúty zo svojho vysielacieho času, aby o tom informovali. Lebo o tom nemáte vedieť.  No čas na 5-minutovú reportáž, napríklad o prestrelke v USA, tak ten sa nájde. Ľudia túto cenzúru už začali vnímať, mnohí prestali sledovať televíziu a čerpajú informácie z internetu a sociálnych sietí. Alternatívne médiá, často označované rôznymi pochybnými „odborníkmi“ ako konšpiračné,  sa dnes tešia veľkej sledovanosti.

No prichádza ďalšia rana režimu. Cenzúra internetu! Ak ste presvedčení, že na internete nájdete vždy všetko, už onedlho budete prekvapení. Chystá sa regulácia sociálnych sietí a internetu. Čo to znamená? V praxi to môže vyzerať aj tak, že ak sa rozhodnete uverejniť niečo na internete, bude musieť byť váš príspevok najprv skontrolovaný. Ak nebude vyhovovať nejakým ich kritériám, tak príspevok nebude uverejnený. Už teraz to tak funguje v určitých facebookových skupinách, určite ste sa s tým stretli. No na takomto princípe môže fungovať celý internet, pretože globalistom došlo, aká je internet mocná zbraň.

————————–

Prečítajte si tiež: CENZÚRA! Facebook opäť mazal. SHO: Pozrite si ďalšie pravdivé ZAKÁZANÉ VIDEO

————————–

A ak sa dnes z týchto tvrdení niekto smeje, skúste si spomenúť ako by ste sa smiali, keď ste pred rokom 1990 počuli, že slovenskými mestami budú každý rok pochodovať polonahí ľudia, verejne prezentovať svoje úchylky a požadovať adopcie detí pármi rovnakého pohlavia. Alebo, že Slovensku bude niekto diktovať, že koľko migrantov z Afriky má na svoje územie prijať. Verili by ste tomu?

Už dnes je jasné, že alternatíva na internete skončí a bude iba v novinách, teda v nezávislých novinách. Nie v plátkoch, ktoré vlastnia finančné skupiny a oligarchovia. Ale v poctivých novinách akými sú napríklad aj náš dvojmesačník Právo Národa.

Naše noviny pravidelne vychádzajú už od roku 2001. Nenájdete v nich trápne reklamy, či rozhovory so pseudoumelcami. Dočítate sa v nich ale o udalostiach, ktoré médiá poplatné súčasnému režimu cenzurujú. Prečítate si v nich aj postoje a komentáre mladých vlastencov k aktuálnemu politickému dianiu, ale aj prezentáciu iných riešení, ako vám ponúkajú súčasní režimisti. Právo Národa sú už dnes obľúbené noviny mnohých Slovákov.

Pridajte sa k nim aj vy a staňte sa čitateľom našich – vašich nezávislých novín. Právo Národa si môžete objednať TU.

Autor článku Štefan Polačik je podpredseda SHO.

————————-

Prečítajte si tiež: Cenzúra pokračuje: Facebook nám zablokoval ďalšiu stránku. Stránku Právo Národa

————————-

————————-

Prečítajte si tiež: CENZÚRA! Facebook opäť úradoval. SHO: Blokujú nás? Mažú! Tak potom ideme správnou cestou

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds