Video. Katarína Boková: Porazíme Matoviča! Ale spoločne, Slováci! Len smelo!

Slovensko má za sebou prvý deň z 9-dňového celoslovenského nanúteného skrínigu, t. j. hromadného špárania v nose, ktoré liberálna propaganda označuje ako testovanie na koronavírus.

Systém pre objednávanie sa na výter padol, samosprávy hlásia problémy, nemajú kapacity.

To je obraz bláznivého a chaotického rozhodovania o osudoch ľudí, ale čo čakať od človeka, ktorý svoje stanoviská prednáša na sociálnej sieti a až následne, akože, rokuje so svojimi koaličnými partnermi a odborníkmi. Na Matoviča sa valí kritika a on opäť, namiesto toho, aby priznal pochybenie, rozhadzuje ručičkami a zhadzuje vinu na všetkých okolo seba.

Mocipáni pri schválení tejto šialenosti určili, že po pretestovaní rozdelia Slovensko na dve polovice, na dobré a zlé okresy. Odhliadnuc od toho, aké budú výsledky. Pripadá vám to normálne? Aký účel plní takáto polarizácia spoločnosti? Vari je medzi ľuďmi málo nevraživosti a strachu?

Absurdné a choré, ale premiér si ide svoje. Jeho túžbou je zapísať sa do dejín nášho národa. Zapíše sa! Určite! Bude mu udelený titul najväčší nepriateľ slovenského štátu v novodobých dejinách. A nebude musieť ani odpisovať tak, ako počas písania svojej akože diplomovky.

Jedinou účinnou vakcínou proti pandémii vládnej tuposti je bojkot nezmyselného testovania a očkovania proti koronavírusu neovereným „sajrajtom“.

Rozhodnutie je len a len na vás Slovenky a Slováci! My sme sa už rozhodli!

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Kataríny Bokovej k spomínanej téme…

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Hromadné 9-dňové špáranie v nose? Slováci, nehrajte ich špinavú hru!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds