Švec: Pellegrini oslovil na spoluprácu ešte väčší hodnotový hnoj ako je Matovičova vláda!

Mimoparlamentná liberálna strana Progresívne Slovensko, ktorého predsedníčka Irena Bihariová sa mediálne preslávila tým, že sa verejne vysmievala obetiam holokaustu TU, odmietla ponuku Petra Pellegriniho na spoluprácu počas zberu podpisov za referendum o predčasných voľbách TU.

Ponuku od Pellegriniho dostalo Progresívne Slovensko v pondelok 18. januára.

Reaguje Róbert Švec:

Pellegrini chce predčasné voľby a o pomoc požiadal aj Progresívne Slovensko. Upss! Vťahovať do vysokej politiky ešte väčší hodnotový hnoj ako je súčasná vládna koalícia, je od Pellegriniho nepekné.

Ale nečudujme sa, je to ten istý Pellegrini, ktorý pred voľbami 2020, ešte ako predseda vlády za Smer-SD vyhlásil, že si vie predstaviť vládu aj s Andrejom Kiskom. Slováci, buďte ostražití.

————————

Prečítajte si tiež: Projekt Pellegrini: Nová nádej pre Slovensko? SHO: Podvod na voličoch galaktických rozmerov

————————

V čase, kedy bol Peter Pellegrini ešte verný stúpenec Roberta Fica a spoločne bačovali na Slovensku. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds