Video. Mafiáni: Zvýšime výdavky na zbrojenie! SHO: Čaputová, Kollár, Matovič. Zbláznili ste sa?!

Traja najvyšší ústavní činitelia 9. mája podpísali spoločné vyhlásenie. Dokument v priestoroch Bratislavského hradu slávnostne podpísali Zuzana Čaputová, Boris Kollár a Igor Matovič.

V pochybnom dokumente sa prihlásili k pokračovaniu proeurópskeho smerovania Slovenska a plneniu záväzkov vyplývajúcich z členstva v NATO. A zaviazli k tomu, že Slovensko bude prispievať do NATO dvoma percentami svojho hrubého domáceho produktu. Informujú médiá.

K podpisu dokumentu sa vyjadril Róbert Švec. Pozrite si jeho aktuálny videokomentár:

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Slováci v uliciach Bratislavy. SHO: Dole s Matovičom. Za zdravý rozum. Za Slovensko

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds