Projekt Staráme sa. SHO: Pomáhame tým, ktorí sa snažia postaviť sa na vlastné nohy

Kamaráti,  májový výjazd v rodine od Hnúšte máme úspešne za sebou. Pomáhame tu mame Katke a jej dvom deťom.

Dominike, ktorá včera, žiaľ, nebola doma, ale zato bola na brigáde, kde si privyrába nejaké drobné. Paťovi, ktorý pred vašimi očami stojí v zafúľaných monterkách, pretože zase niečo robil. Keďže v spoločnej skromnej domácnosti žije aj dcéra Veronika s druhom a dvomi deťmi (Tomáško je jeden z nich – na fotke), tak aj im voľačo sem-tam prinesieme, keď vieme a stav financií nám to povoľuje.

V tejto rodine sme začali pomáhať pred rokom. Za ten rok sme spoznali ich príbeh, ktorý ani náhodou nie je ľahký. ALE, aj napriek tomu sa ťažko chorá Katka a jej deti snažia sami postaviť na nohy.

A my takýmto ľuďom pomôžeme, pretože nestačí iba pýtať a naťahovať ruky, ale treba sa snažiť veci zmeniť k lepšiemu. A oni to robia! Preto si našu pomoc zaslúžia.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: A opäť sme pomohli. Tentokrát na slovenskom juhu

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds