Čaputová, Kollár a Matovič: Peniaze pre ľudí? Veď je korona! SHO: Ale na zbrojenie dajú

Traja najvyšší ústavní činitelia 9. mája podpísali spoločné vyhlásenie pri príležitosti Dňa Európy. Dokument v priestoroch Bratislavského hradu slávnostne podpísali prezidentka SR Zuzana Čaputová, predseda Národnej rady SR Boris Kollár a predseda vlády SR Igor Matovič.

Poprední predstavitelia štátu sa v deklarácií prihlásili k pokračovaniu proeurópskeho smerovania Slovenska a plneniu záväzkov vyplývajúcich z členstva v Severoatlantickej aliancii (NATO). Informujú médiá. 

————————-

Prečítajte si tiež: Matovičova vláda. Naď a Korčok: Rusko je náš nepriateľ! SHO: Ste vojnoví štváči

————————-

Na túto iniciatívu najvyšší slovenských ústavných činiteľov reaguje Róbert Švec:

V dokumente sa píše aj to, že „Slovenská republika je slobodný, suverénny a demokratický štát. Sme členom Európskej únie a Severoatlantickej aliancie. Naše členstvo v týchto organizáciách bolo našou slobodnou voľbou.“ A najvyšší ústavní činitelia sa zaviazli k tomu, že Slovensko by malo do roku 2024 prispievať do NATO dvoma percentami svojho hrubého domáceho produktu.

Dve poznámky. Prvá: Členstvo v NATO nebolo našou slobodnou voľbou, pretože o vstupe do tohto zločineckého paktu nerozhodli Slováci v referende, ale o našom členstve rozhodla vláda na čele s Dzurindom.

Druhá poznámka: Je zaujímavé sledovať vyplakávanie vládnych predstaviteľov na tému podpora dôchodcov, živnostníkov, podnikateľov, ľudí práce na Slovensku, ako na to a ono nie sú peniaze, lebo koronavírus, ale na nákup amerických stíhačiek sa nájdu 2 miliardy eur a peniaze sa nájdu aj na navýšenie výdavkov na zbrojenie, v čase koronakrízy. Hanba vám Čaputová, Kollár, Matovič a aj ten poskok, agent amerických záujmov na Slovensku Ivan Korčok.

Ak by bolo Slovenské Hnutie Obrody vo vláde, zastavili by sme nákup amerických stíhačiek za 2 miliardy eur, a v dobe koronakrízy by sme nezvyšovali rozpočet na zbrojenie. Slovenská republika, oficiálne, nie je vo vojnovom stave so žiadnym štátom a preto nevidíme dôvod, prečo v tejto dobe, kedy musíme bojovať s koronavírusom a najmä s jeho dopadmi  na slovenskú ekonomiku, máme vynakladať ešte viac peňazí na zbrojenie, len aby sme ukojili chúťky zločincov v NATO.

Takto ušetrené peniaze by sme investovali do sociálnej a ekonomickej oblasti, na podporu ľudí práce, ale pri lenivých asociáloch a darmožráčov by sme dôsledne dodržiavali zásadu: Kto dlhodobo nepracuje, nebude kúriť, jesť, svietiť, bývať…

———————–

Prečítajte si tiež: NATO ako garant bezpečnosti? Zločinci nemôžu garantovať našu bezpečnosť

———————–

Hanba vám Čaputová, Kollár, Matovič a aj ten poskok, agent (vpravo) amerických záujmov na Slovensku Ivan Korčok.

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds