Video. Matovič by chcel zatvárať ľudí. SHO: Takto to dopadne, keď mu radí bývalý eštebák

Premiér chce z blokády ciest urobiť trestný čin, aby nespôsobil „jeden magor takto lusknutím prsta sto miliónov eur škody na nefungujúcej ekonomike“.

Matovič  to vyhlásil v pondelok po piatkovom zablokovaní jedného z hraničných prechodov do Rakúska v súvislosti s opatreniami proti pandémii choroby COVID-19 a po ohlásenej blokáde diaľnice do Bratislavy, ktorú v pondelok ale majitelia fitnescentier uzavretých pre boj s nákazou nakoniec, pre vyhrážky Matoviča a polície, neuskutočnili. Informujú médiá.

Na vyjadrenie predsedu vlády reaguje Róbert Švec:

Takto to dopadne, keď Matovičovi radí bývalý eštebák. Návrh Matoviča, urobiť z blokády ciest trestný čin, je naozaj hodný jeho samého. Hlúpy nápad, ktorý sa zrodil v hlave hlupáka.

Tento návrh hodnotím ako priame ohrozenie a pokus o demontáž posledných zvyškov demokracie na Slovensku. Ak to takto pôjde ďalej, tak táto vláda pod koronavírus skryje každé svinstvo, len aby čo najviac obmedzila osobné slobody ľudí.

Záleží na každom jednom z nás, ako sa k tomu postavíme. Ja a SHO v tom máme jasno. Pôjdeme Matovičovi a jeho lokajom po krku.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Štekajúce psy na hraniciach a Matovičova eKaranténa. SHO: Psy sa bránia útokom!

————————

 

————————

Prečítajte si tiež: Video. Matovič používa mafiánske praktiky. Vydiera majiteľov fitnescentier. SHO: Dole s ním!

————————

 

Čierne na bielom a ešte aj s menom a fotkou farizeja. Igor Matovič v roku 2019… A dnes by chcel zatvárať tých, ktorí chcú využívať svoje práva a protestovať proti Matovičovej vláde. Takto to dopadne, keď sa predsedom vlády stane „slušný“ blázon.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds