Video: Matovič zaútočil na dôchodcov. SHO: Pán premiér? Kde je vďačnosť a rešpekt?

Dva dni mohli dôchodcovia starší ako 65 rokov nakupovať len vo vyhradenom čase od 9. do 11. hodiny. Mimo týchto hodín bolo zakázané, aby boli naši dôchodcovia v predajniach obslúžení. Prevádzkarom predajní pritom hrozila až 20-tisícová pokuta. Informujú médiá.

Ako vyzerala realita podľa nariadenia vlády, ktorým boli dôchodcovia obmedzovaní na slobode? Presne tak to nazývam, nakoľko premiér spolu s krízovým štábom prikázali dôchodcom kedy môžu nakupovať. Dve hodiny denne, počas pracovných dní. Pán premiér, úplne šialené rozhodnutie, opäť štýlom pokus – omyl. Pevne dúfam, že týmto vašim krokom ste úprimne chceli dôchodcov ochrániť pred vírusmi. Myslím si, že sa vám to nepodarilo, pretože dôchodcovia si museli vystáť dlhú radu, aj v spoločnosti rôznych vírusov, kým sa dostali do predajne.

Čo sa vám ale podarilo, pán premiér, je to, že ste opäť vniesli medzi ľudí hnev, roztržky, štvanie ľudí proti sebe a vychovávať si bonzákov. Takisto sa vám podarilo potlačiť vzájomnú úctu, rešpekt a vľúdnosť. Týmto vašim rozhodnutím ste dali najavo, že dôchodcov nepotrebujete. Načo? Čo z nich tento systém má.

Dôchodcovia sa cítili a cítia dotknutí, urazení, mnohí z nich boli a ešte stále sú nahnevaní a my im dokonale rozumieme. Kde je vďačnosť? Kde je rešpekt?

Vážení dôchodcovia, SHO sa vám veľmi ospravedlňuje, za šialené rozhodnutie ne/kompetentných na čele s Matovičom. Uisťujeme vás, že…  Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Matovič chce bojovať proti mafii. SHO: Avšak jeho vláda je prelezená mafiánmi

————————

 

Igor Matovič sa pred médiami hrdil, ako to iba on vie, novým nariadením pre našich dôchodcov. Po 2 dňoch zistil, ako veľmi, opäť, prepálil. Zdroj fotky: Internet

Katarína Boková: Pevne dúfam, pán premiér, že týmto vašim krokom ste úprimne chceli dôchodcov ochrániť pred vírusmi. Myslím si ale, že sa vám to nepodarilo, pretože dôchodcovia si museli vystáť dlhú radu, aj v spoločnosti rôznych vírusov, kým sa dostali do predajne. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds