Video. SHO: Pomáhame dlhodobo a nezištne. Od roku 2011. Nie iba počas koronakrízy

S obmedzeniami, ktoré nariadila vláda SR sa na obdobie pandémie vyrojili na svetlo sveta s iniciatívami na pomoc dôchodcom a iným ľuďom v núdzi rôzne subjekty (nadácie, združenia, politické strany či jednotlivci). Človek si povie: Aké šľachetné! Alebo: Aspoň niekto myslí na dôchodcov v týchto sťažených časoch! Nuž, áno, každá pomoc je pekná a pomôcť si navzájom treba.

Lenže, ako-tak jedným očkom pozorujeme, táto rýchlo pečená pomoc je v niektorých prípadoch zneužívaná buď na vybíjanie si politických bodov alebo na ešte väčšie nabalenie si tučných kont na súcite mladších k dôchodcom.

Je to nechutné a smutné, ale je to ich svedomie. Karma je zdarma a im sa to vráti, a preto sme pociťovali za nutné upozorniť na to, že, žiaľ, aj v týchto časoch sa nájdu paraziti, ktorí sa na ľudskom nešťastí dokážu priživovať.

Ale nás sa to netýka, pretože MY pomáhame aj dôchodcom, aj ťažko chorým a systémom zúboženým dlhodobo, adresne a s čistým svedomím, pretože to robíme nezištne, z úprimného pocitu spolupatričnosti.

V piatok sme podali sľúbenú pomocnú ruku starkej Estere z Veľkého Krtíša, ktorej po mesiaci znovu pribudli nové starosti, ktoré jej, ak to bude v našich silách, určite pomôžeme prekonať. Boli sme tu pre ňu, sme a budeme tu predsa pre ňu a jej dvoch vnukov, ktorých SAMA vychováva, aj po korone. Pretože tak to má byť, tak má vyzerať skutočná pomoc, ktorú pomáhate spoločne s nami realizovať.

Na nás sa môžete spoľahnúť. My sme známa „firma“. Už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Deti z nášho projektu pomoci začnú pomáhať spolu s nami. Aj o tom je projekt Staráme sa

————————

 

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds