SHO: Slováci masovo podpisujú petíciu za referendum o predčasných voľbách. Reaguje Róbert Švec

Podľa medializovaných informácií, pod petíciu za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách je už vyzbieraných vyše 600-tisíc podpisov. Petičný hárok si môžete stiahnuť TU.

Reaguje Róbert Švec:

Ďakujem všetkým, ktorí podporili a podporujú aj túto iniciatívu. Je to jedna z možností, ako zvrhnúť vládu okolo Matoviča a zločincov postaviť pred obnovené vojenské súdy.

Čaputová a spol. budú určite robiť rôzne obštrukcie, aby referendum buď nebolo alebo bolo čo najneskôr, takže si počkáme na ich mentálne a právnické kreácie.

Dámy a páni. Ako som spomenul, referendum je jedna z možností, ale netreba sa uspokojiť s množstvom podpisov. Pamätajme, že hlas slobody musí byť počuť aj v uliciach a na námestiach slovenských miest. A tak ako bol počuť v roku 2020, bude ho počuť aj v tomto roku.

Sme SHO, my nevajatáme, my konáme TU.

ODPOR je už povinnosťou!

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Zatiahnu covidoví zločinci okolo Naďa Slovensko do vojny proti Rusku? Reaguje Róbert Švec

————————

Zdroj obrázku: Facebook

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds