Video: Milióny pre pochybných novinárov. A dôchodcom opäť nič?! SHO: Slušná mafia už úraduje

Počas predvolebnej kampane sa nás ľudia pýtali, že odkiaľ by sme na to alebo na to zobrali v štátnom rozpočte peniaze.

Okrem iných odpovedí, sme vždy hovorili, že nebudeme peniaze rozhadzovať na hlúposti, ale to sme ešte netušili, že Matovič prerazí dno, a ponúkne novinárom 10 miliónov eur za akože odhaľovanie korupcie. Inak povedané, bude ich uplácať, aby písali tak, ako bude chcieť nová slovenská vláda.

Milé mladé rodiny, slovenskí živnostníci, podnikatelia a dôchodcovia. Blázni, liberáli a mafiáni ešte ani nezačali vládnuť a šup, 10 miliónov ide hore komínom. A to nepochybujeme o tom, že formujúca sa vládna mafia príde s ďalšími hlúposťami, ktoré pripravia štátny rozpočet o milióny eur, a ľuďom práce a našim dôchodcom zostanú opäť iba oči pre plač. Žiaľ, takto to dopadne, keď väčšina voličov urobí zlé rozhodnutie. Ale aj napriek tomu sme s vami. Ideme ďalej.

Pozrite si aj videokomentár Róberta Šveca:

 

————————-

Prečítajte si tiež: Matovič sa jeduje: Nikto nechce zdravotníctvo. SHO: Väčšina voličov si opäť zvolila podvodníkov

————————-

Čaputová zvažuje čo s 13. dôchodkom. SHO: Nezvažujte! A podpíšte. Keď je Matovič schopný nájsť v rozpočte 10 miliónov eur ročne na uplácanie novinárov, okrem iného, tak sa nájdu peniaze aj na vyššie dôchodky. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds