Video: Náš juh potrebuje nové cesty a pracovné príležitosti. A nie väčšie dvojjazyčné tabule

V sobotu 12. októbra sme opäť navštívili slovenský juh. Zastavili sme sa aj v obci Čata, v okrese Levice. A na základe videného a počutého opäť konštatujeme, že skoro každý deň sa presviedčame o tom, že priority súčasného režimu sú niekde úplne inde, ako je každodenný život občanov našej vlasti.

————————

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Popri cestách bordel, ale hlavne, že sa menia tabule

————————

Namiesto toho, aby sa verejné financie investovali do oblastí, ktoré to nevyhnutne potrebujú, ako je napríklad zdravotníctvo, školstvo, oprava mostov, ciest, výstavba diaľnic a podobne, verejné financie sa investujú do niečoho, čo v praktickom živote pre lojálnych občanov našej vlasti nemá nijaký význam.

K danej téme sa vyjadril Štefan Polačik, podpredseda Slovenského Hnutia Obrody:

 

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds