Švec: Nemýľte si našu ochotu komunikovať so slabosťou. Je to prejav našej vnútornej sily

Dámy a páni. Vnímam reakcie niektorých z vás, ktorí tvrdíte, že v záujme slovenskej veci, by som mal opäť „klopať na dvere“ a žiadať ostatných kolegov z tzv. národnej scény o spoluprácu a spoločný postup vo voľbách do NR SR.

Konštatujem, že SHO pod mojím vedením „klopalo na dvere“ až príliš dlho. Žiadali sme o komunikáciu a spoločný postup už pred prezidentskými voľbami. Odozva? Nulová. Žiadali sme o spoluprácu aj pred blížiacimi sa voľbami do NR SR. Odozva? Zatiaľ nulová.

Niektorí z vás sa nás pýtate, že či náš záujem komunikovať a spájať zodpovedných vlastencov nie je prejavom našej slabosti. Môžem vás ubezpečiť, že nie je. Nemýľte si našu ochotu komunikovať a spolupracovať so slabosťou. Práve naopak. Je to prejav sily ducha nášho hnutia.

Slovenské Hnutie Obrody môže byť a aj je hrdé na svoju takmer 16-ročnú činnosti, prvých 15 rokov ako občianske združenie a od 15. mája 2019 aj ako politické hnutie, ktoré vzniklo zdola, ako prejav vašej vôle cez vaše podpisy na námestiach našich miest. Nie kupovaním a premenovávaním existujúceho politického subjektu. Máme čo ponúknuť Slovákom a Slovensku, máme jasnú a zodpovednú predstavu krátkodobého, ale aj dlhodobého rozvoja nášho štátu. Tím nášho hnutia tvoria prevažne mladí ľudia, nezaťažení minulosťou, o ktorých som presvedčený, že majú právo sa uchádzať o vašu dôveru vo voľbách. A aj sa budú.

Slovenské Hnutie Obrody pod mojím vedením sa zodpovedne pripravuje na voľby do NR SR. A ten, kto má záujem komunikovať s nami o spoločnom postupe v záujme slovenskej veci, nech sa páči, ak zaklope na dvere kancelárie SHO, bude mu otvorené.

Autor: Róbert Švec

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Volebný program vám predstavíme 28. októbra. V deň výročia narodenia Ľudovíta Štúra

———————–

Slovenské Hnutie Obrody môže byť a aj je hrdé na svoju takmer 16-ročnú činnosti, prvých 15 rokov ako občianske združenie a od 15. mája 2019 aj ako politické hnutie, ktoré vzniklo zdola, ako prejav vašej vôle cez vaše podpisy na námestiach našich miest.

Nemýľte si našu ochotu komunikovať a spolupracovať so slabosťou. Práve naopak. Je to prejav sily ducha nášho hnutia.

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds