SHO: K tvorbe silného a moderného Slovenska pozývame každého zodpovedného občana

V sobotu 12. októbra členovia nášho hnutia navštívili slovenský juh a aj Banskobystrický kraj.

V Štúrove, počas miestneho jarmoku, s vami diskutovali Róbert Švec a Štefan Polačik, ktorí následne navštívili aj Komárno. Róbert Švec konštatuje: „Opäť sme sa presvedčili, že myšlienky a vízie Slovenského Hnutia Obrody majú podporu aj medzi občanmi Slovenskej republiky maďarskej národnosti. Vážim si každého lojálneho občana nášho štátu bez rozdielu národnosti a pozývam ho, aby sa spolu s nami, so zodpovednými slovenskými vlastencami, podieľal na tvorbe silného a moderného Slovenska. A pokiaľ ide o skupinky, ktoré mentálne uviazli v 19. storočí, snívajú o obnovení Uhorska a chceli by narúšať pokojný život v našej vlasti, tie eliminujeme v súlade so zákonom. My si republiku rozvracať nenecháme.“

Aj počas jarmokov v Senohrade a Žiari nad Hronom naši členovia Katarína Boková, Pavol Poprocký, Pavol SkýpalaRastislav Bartoš s vami diskutovali o aktuálnych spoločenských otázkach.

Váš názor je pre nás veľmi dôležitý a preto aj naďalej budeme chodiť medzi vás. Máme čisté svedomie a radi vám odpovieme na každú otázku. Sme Slovenské Hnutie Obrody. Zodpovedná nádej pre Slovensko.

—————————

Prečítajte si tiež: Volebný program SHO: Slováci musia v prvom rade pracovať na seba a pre seba

—————————

Žiar nad Hronom. Zľava: Pavol Poprocký, Rastislav Bartoš, Katarína Boková a Pavol Skýpala

Štúrovo. Zľava: Štefan Polačik a Róbert Švec

Senohrad. Zľava: Rastislav Bartoš, Pavol Poprocký a Pavol Skýpala

Nábrežie Dunaja v Štúrove. Zľava: Štefan Polačik a Róbert Švec

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds