Sociálny projekt SHO: Stará mama zabezpečila! A my sme započali s distribúciou v Prešove

Dámy a páni! V sobotu sme vás informovali TU o veľkonočnej nádielke, ktorú do nášho sociálneho projektu venovala spoločnosť HOPE FAMILY.

A tak ako sme sľúbili, trvanlivé potraviny budú postupne rozdané do rodín, ktorým pomáhame  v našom projekte. A naša distribúcia započala v Prešove, kam sme doručili prvú várku trvanlivých potravín od slovenského výrobcu Stará mama. Malý Matejko mal z pirôh obrovskú radosť. Ďakujeme, Stará mama!

A poďakovanie patrí nášmu kolegovi Jarovi a ostatným našim parťákom zo severu našej vlasti, ktorí tento potravinový balík pomoci zaobstarali a momentálne ho distribuujú ďalším našim ostatným šikovným kolegom, ktorí potraviny počas nasledujúcich výjazdov dostanú do rodín, v ktorých spoločne cez náš úspešný sociálny projekt Staráme sa pomáhame.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc v okrese Malacky? Balíčky s dobrotami a voľnočasové aktivity

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds