VIDEO. Nové Zámky. Róbert Švec: Náš hlas je hlasom slovenskej budúcnosti. A tá bude takáto

Dámy a páni. V utorok 21. februára sa uskutočnil ďalší Slovenský pochod za mier a neutralitu. Tentokrát v Nových Zámkoch.

Opäť plníme to, čo sme sľúbili. Podporíme každú rozumnú a zodpovednú aktivitu v prospech nášho štátu slovenského. A aj preto sa pochodu zúčastnili ľudia Slovenského Hnutia Obrody.

Počas udalosti s prejavom vystúpil aj Róbert Švec, predseda nášho hnutia. Jeho slová si môžete vypočuť vo videu pod článkom.

Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko.

Vaše Slovenské Hnutie Obrody.

—————————

Prečítajte si tiež: POZVÁNKA do Dubnice nad Váhom: Chceme mier. STOP vojne! Sme proti zbrojeniu

—————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds