Video. Odkaz Matovičovi a jeho poskokom. SHO: Vo štvrtok 28. mája budeme pred Úradom vlády

Slovenky a Slováci.  Vo štvrtok 28. mája od 17-tej sa budú konať protesty proti Matovičovej vláde. Nielen v Bratislave, ale aj v Banskej Bystrici a Košiciach. Aj tieto občianske iniciatívy naši členovia podporia svojou účasťou.

Róbert Švec: Dámy a páni. Verejne vyzývam predsedu vlády, ktorý Slovákov v zahraničí prirovnal k psom, ktoré štekajú spoza hraníc, ktorý chce obmedzovať ústavou garantované práva občanov a ktorý dáva ľuďom práce za vzor lenivých asociálov v osadách, aby prišiel zajtra pred svoj úrad. A vydiskutujeme si stručne… (a možno aj inak) kto je pes a či sa môže blázon zblázniť.

Reportáž z úspešného autoprotestu, ktorý sa konal 8. mája v Bratislave si môžete pozrieť TU.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Môže sa blázon zblázniť? SHO: Matovič dokazuje, že je to možné

————————

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Štefana Polačika:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds