SHO: Už aj deti v Trenčianskych Tepliciach sa tešia z Vianoc, ktoré sme im pripravili v júni

Obrovská radosť! To je to, čo sme v nedeľu 6. júna spoločne spôsobili v Trenčianskych Tepliciach. V rámci našej milej, stále prebiehajúcej výzvy s názvom Mesiac detí v projekte Staráme sa sme slečne Alžbetke a malému Adamkovi prostredníctvom našich úžasných kolegov – Eriky a Vladimíra – urobili Vianoce v júni.

Tí im, okrem iného, zaniesli aj tašky plné sladkostí, drogériu od sympatizantky Ľubky či potrebné oblečenie.

Touto cestou by sme sa v mene všetkých detí z nášho úspešného sociálneho projektu Staráme sa chceli veľmi pekne poďakovať firme TOL – distribúcia cukroviniek za niekoľko desiatok tašiek plných rôznych sladkostí, z ktorých sme už niekoľko v rámci našej prebiehajúcej výzvy Mesiac detí v projekte Staráme sa, odovzdali.

Sme radi, že spoločne aj takto môžeme vyčariť úsmev na perách tým najmenším.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Mesiac detí v projekte Staráme sa je už ako rozbehnutý valec. Aj vo Veľkom Krtíši a Prešove

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds