Video: Poprad to dokázal! Dáme ich dole! Budú padať zo svojich funkcií ako hnilé hrušky!

Slovenské Hnutie Obrody podporuje všetky rozumné a proslovenské aktivity, ktoré smerujú k ochrane slovenských štátnych záujmov.

V utorok 22. septembra sme našou účasťou podporili aj protest nespokojných zamestnancov popradskej nemocnice. A dobrá vec sa podarila. Deň pred protestom, pod tlakom širokej verejnosti, generálny riaditeľ štátnej nemocnice v Poprade Anton Hanúšin, biely kôň babrákov od Matoviča, zo svojej funkcie abdikoval.

Odkaz je jasný: Držme spolu, Slováci! A dáme ich postupne dole. Budú padať zo svojich funkcií ako hnilé hrušky! Tak, ako sa to stalo v Poprade.

Viac sa dozviete v zdieľanom videokomentári Kataríny Bokovej priamo z miesta protestu.

———————————

Prečítajte si tiež: Babráci od Matoviča: Povinnú karanténu si zaplatíte! SHO: Nech ju zaplatí ten, kto ju nariadil

———————————

Protestného pochodu sa zúčastnilo niekoľko stoviek obyvateľov Popradu a okolia. A medzi nimi aj zástupcovia nášho hnutia, ktorých viedla Katarína Boková. Zdroj fotiek: SHO

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds