Video. Režimisti: Cenzúra? Určite áno! SHO: Noviny Právo Národa do každej domácnosti

Najnovšie číslo novín Právo Národa je už na ceste k vám, dámy a páni. Stálym čitateľom a prispievateľom. V najnovšom čísle si môžete prečítať aj veľmi, ale veľmi politicky nekorektné a šťavnaté komentáre Róberta Šveca, Štefana Polačika a aj Kataríny Bokovej.

A pre vás kamaráti, ktorí stále vajatáte, mám jeden odkaz: Ak ste presvedčení, že na internete nájdete vždy všetko, už onedlho budete prekvapení. Súčasný režim pripravuje reguláciu – cenzúru sociálnych sietí a internetu. A pripravovanú cenzúru režimisti prezentujú ako boj proti údajným hoaxom, dezinformáciám a nebezpečnej propagande. No, ale v takom prípade by mali začať od seba!

Priatelia, pripravte sa už dnes na DOBU papierovú. Ak budete mať záujem poznať pravdu a čítať politicky nekorektné, to znamená, pravdivé informácie, budete musieť siahnuť po starých dobrých tlačovinách. A práve preto sme pre vás pripravili veľmi výhodnú možnosť stať sa pravidelnými čitateľmi našich. Už dnes si môžete objednať naše noviny na rok 2020 a aj na celý rok 2021, a to iba za 24 eur.

Ako na to? Stačí vyplniť formulár TU a všetky podrobnosti vám následne pošleme do vášho mailu. Ponuka na zvýhodnenú objednávku platí do 30. septembra 2020.

Právo Národa? Jednoducho, normálne noviny pre Slovákov.

——————————–

Prečítajte si tiež: Babráci od Matoviča: Povinnú karanténu si zaplatíte! SHO: Nech ju zaplatí ten, kto ju nariadil

——————————–

V najnovšom čísle Práva Národa si môžete prečítať aj veľmi, ale veľmi politicky nekorektné a šťavnaté komentáre Róberta Šveca, Štefana Polačika a aj Kataríny Bokovej. Zdroj fotky: SHO

———————————–

Prečítajte si tiež: V roku 1848 vypovedali štúrovci poslušnosť uhorskej vláde. SHO: A čo spravíme s Matovičom?

———————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds