Slováci Slovákom! SHO: Odkaz našich predkov napĺňame aj vo Veľkom Krtíši a v Prešove

V sobotu sme pomáhali vo Veľkom Krtíši a aj v Prešove, kde pomáhame Janke a jej dvom deťom (Maťko je na fotkách pod článkom).

Janka sa momentálne neprežíva najlepšie obdobie, preto sme sa jej tento mesiac opäť rozhodli pomôcť, aby ho čo najskôr spoločne prekonali.

Okrem potravín sme Janke odovzdali aj farbu, ktorú jej spolu s oblečením a kolobežkou pre Maťka venovali pracovníci trebišovského COLOR-EXPERTu. A Maťko sa veľmi potešil aj bagru od nášho sympatizanta Dominika z Veľkého Krtíša.

Všetkým vám, ktorí pomáhate spoločne s nami rodinám v núdzi v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa, patrí poďakovanie a naša úcta.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Stará mama zadovážila! S distribúciou potravín sme pokračovali v okrese Čadca

————————-

Veľký Krtíš:

Prešov:

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds