Vojna proti Rusku? Róbert Švec: Zločinci z NATO si naozaj myslia, že my budeme za nich bojovať?

Slovenské Hnutie Obrody má pevné hodnotové postoje. A tak je tomu aj v prípade členstva nášho štátu v zločineckej organizácii NATO.

Nie sme ako štandardní súčasní parlamentní (Smer-SD), ale aj neparlamentní (SNS) opoziční politici, ktorí dnes vykrikujú na Facebooku, že zlé protiruské NATO, ale keď boli vo vláde, neurobili nič pre to, aby našu vlasť vyslobodili z pazúrov bruselských vojnových štváčov.

A ak zatiahnu covidoví zločinci okolo Naďa Slovensko do vojny proti Rusku TU, náš postoj je a bude jasný TU.

Činnosť NATO je v súčasnosti usmerňovaná hlavne politikou Spojených štátov amerických a slúži takmer výlučne na presadzovanie geopolitických a strategických cieľov USA v Európe, Ázii a Afrike, a to bez ohľadu na záujmy členských štátov aliancie.

————————-

Róbert Švec: Tí bruselskí vojnoví štváči a ich prisluhovači okolo Naďa si naozaj myslia, že oni zapískajú a my budeme bojovať proti Rusom? Ak si to myslia, tak potom odpovedám: To sa skôr z Matoviča stane inteligentný, rozvážny mladý muž, než by som ja pozdvihol zbraň proti Rusom a bojoval za záujmy NATO!

————————-

Zotrvávanie Slovenska v NATO je aj preto za súčasných podmienok neakceptovateľné!

Prečítajte si celé stanovisko SHO k členstvu nášho štátu v NATO TU.

————————–

Prečítajte si tiež: Súhlasili s bombardovaním Juhoslávie. SHO: Dzurinda a jeho kumpáni sú vojnoví zločinci!

————————–

Zdroj obrázku: Facebook

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds