Facka Salvinimu: Kollár paktuje s liberálmi, ktorí vítajú migrantov a podporujú pedofíliu

Nebolo to tak dávno, keď Boris Kollár spolu so svojou stranou išiel do eurovolieb s podporou Salviniho a Le Penovej. Teda s ľuďmi, ktorí sú vo svojich postojoch pevní a chcú európsku Európu, založenú na spolupráci národov v nej na princípe rovného s rovným.

Po čase sa však ukazuje, že to bol iba pokrytecký politický ťah, ako zobrať hlasy skutočne proslovenským stranám, ktoré do europarlamentu kandidovali, keďže Salvini a Le Penová oslovujú prevažne konzervatívnych voličov, prípadne sa zviesť na týchto populárnych politikoch do europarlamentu.

Celé nám to potvrdzujú udalosti posledných dní, počas ktorých sa Boris Kollár spriahol s liberálmi, ktorí okrem podpory pedofílie a drog, presadzujú aj benevolentnú azylovú a migračnú politiku, ako aj adopciu detí homosexuálmi.

Dnes sa s nimi stretol, po voľbách s nimi bude zostavovať vládu?

Autor: Pavol Poprocký

————————-

Prečítajte si tiež: Liberáli opäť ukázali svoju pravú tvár. Denník SME obhajuje pedofíliu

————————-

Boris Kollár vľavo vzadu, v spoločnosti Kisku, Matoviča, Beblavého, Trubana a ďalších liberálov. Zdroj fotky: Internet

Boris Kollár v spoločnosti tých, ktorí chcú na Slovensku realizovať zločinecké agendy LGBTI a multi-kulti. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds