Video: Róbert Švec naložil Kollárovi, Krajniakovi, Pčolinskému a ďalším podvodníkom

Dámy a páni. Pred pár týždňami sme vám sľúbili, že pôjdeme po tejto vláde, vláde bláznov, liberálov a mafiánom, teda po vláde Igora Matoviča ako po údenom.

Sme veľmi radi, dámy a páni, že s odstupom času môžeme konštatovať, že to, čo sme sľúbili plníme na 100% a že vám sa to veľmi, ale veľmi páči. To nás teší a zaväzuje. Budeme v tom určite pokračovať.

Pozrite si aktuálny videokomentár Róberta Šveca, v ktorom naložil politickým podvodníkom a klamárom z hnutia Sme rodina.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Svet slušných darebákov. Galko odpočúval novinárov?! Naď ho zamestnal na ministerstve

————————

 

————————

Prečítajte si tiež: Video. Slobodný vysielač: V našom štúdiu budú diskutovať Róbert Švec a Katarína Boková

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds