Video. Slobodný vysielač: V našom štúdiu budú diskutovať Róbert Švec a Katarína Boková

Priatelia, život sa pomaly vracia do starých koľají a vy opäť môžete v rádiu Slobodný vysielač počuť zástupcov SHO.

Tentokrát budú na aktuálne témy debatovať predseda nášho hnutia Róbert Švec a Katarína Boková, regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin. O vláde bláznov, liberálov a mafiánov, teda o vláde Igora Matoviča, ale aj o štandardnej opozícii, ktorá sa tvári ako protisystémová, ale v skutočnosti už dávno so súčasným darebáckym režimom kolaboruje.

V politickej kuchyni sa varí všeličo a my vám ponúkneme naše tradičné a originálne slovenské recepty na každý nešvár.

Tešíme sa na vás v nedeľu 17. mája od 16:30 hod. Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Mafiáni od Kollára opäť v akcii: Nie sme ako smeráci. SHO: To nie. Ste ešte horší

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds