SHO: Deti v našom sociálnom projekte vedieme k solidarite s tými, ktorí ju naozaj potrebujú

V obci Zbehy pri Nitre vyrastajú budúci svetoznámi futbalisti: René a Denis. Teraz potrebujú našu pomoc, aby mohli v budúcnosti, keď budú slávni a bohatí svoju dobrú karmu posúvať ľuďom, ktorí ju budú potrebovať.

A my im pomáhame a pomáhať budeme do dňa, kedy sa ich rodina postaví pevne na nohy. Pomohli sme aj v sobotu 16. mája.

A ešte dve pozitívne správy:

Prvá: Od júna začnú Denis a René spoločne s nami pomáhať rodinám v našom projekte. Aby sa od detstva učili zodpovednosti a solidarite s tými, ktorí si ju zaslúžia.

Druhá: Do nášho projektu sa začali aktívne zapájať aj ďalší členovia SHO: Marcel z Nitry a Martin z Galanty.

Projekt Staráme sa rastie, lebo to, čo robíme, robíme s dobrotou a ľudskosťou v srdciach. A aj vďaka vašej pomoci, kamaráti.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Pomáhame nielen potravinami, ale aj slovami povzbudenia a podpory. Už od roku 2011

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds