Video. Mafiáni od Kollára opäť v akcii: Nie sme ako smeráci. SHO: To nie. Ste ešte horší

No nie sú „zlatí“? Títo mafiáni, ktorí sa hrajú na slušných a snažia sa nás presvedčiť o tom, že zastupujú tú lepšiu, slušnejšiu časť Slovenska. Matovičova vláda sa vo svojom programovom vyhlásení zaviazala, že obmedzí politické nominácie. ALE… Papier znesie veľa.

Najnovším príkladom je aj rozhodnutie ministra práce Milana Krajniaka (Sme rodina). Ten do funkcie generálnej riaditeľky Národného inšpektorátu práce vybral Hedvigu Machayovú. A čírou náhodou, o ktorej Krajniak „určite nevedel, nieeeee nevedel“, je že Machayová v parlamentných voľbách kandidovala za Sme rodina. Informujú médiá.

A medzi tým, Igor Matovič vyhlásil, že sa musí urobiť nejaká čiara medzi politickou a odbornou nomináciou. „Musíme ju určiť aj na jednotlivých ministerstvách. Do budúcna to bude znamenať, že ministri a štátni tajomníci sú politické nominácie,“ vysvetlil Matovič. A dodal, že generálny tajomník služobného úradu jednotlivého ministerstva musí byť človek, ktorému minister dôveruje, a za touto funkciou by sa mala urobiť hrubá čiara. Za touto pozíciou by už ďalej politika nasledovať nemala. Informujú médiá.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Mafiáni: Zvýšime výdavky na zbrojenie! SHO: Čaputová, Kollár, Matovič. Zbláznili ste sa?!

————————

Takto to vyzerá, dámy a páni, keď ľavá ruka nevie čo robí práva. Tieto veci si akože slušní politici mali vydiskutovať hneď na začiatku a ešte pred vymenovaním Matovičovej vlády malo byť jasné, akú politiku chcú robiť. Je síce pekné, že Matovič chce robiť nejaké hrubé čiary, ale „skutek“ evidentne „utek“.

Slovenské Hnutie Obrody, okrem mnohých iných zásad, má aj zásadu čistého stola. To znamená, vždy v každej veci zaujmeme jasný postoj, ktorý verejne aj prezentujeme a následne sa ním riadime v našich aktivitách a práci.

A tak to bude aj v budúcnosti pokiaľ ide o nominácie do funkcií v štátnej správe. Včas sa dozviete, či vláda, ktorej bude SHO súčasťou pôjde cestou politických alebo odborných nominácií. Alebo či pôjde o politické a aj odborné nominácie. A naše stanovisko aj logicky zdôvodníme. Nebudeme do programového vyhlásenia vlády písať bludy až hoaxy, ako matovičovci, a reálna politika bude úplne iná.

My sme SHO a na nás sa môžete spoľahnúť. Rovná chrbtica, jasný pohľad a pevný postoj.

Autor článku Róbert Švec je predseda SHO.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Svet slušných darebákov. Galko odpočúval novinárov?! Naď ho zamestnal na ministerstve

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds