Video. Róbert Švec o schopnostiach liberálov a iných. Ale aj o neschopnosti na vlasteneckej scéne

Mimoparlamentné strany SMK-MKP, Most-Híd a Összefogás-Spolupatričnosť sa dohodli. Vznikne ich nový spoločný politický subjekt Aliancia – Szövetség. A dohodnúť sa vedia aj liberáli.

A čo slovenské subjekty, ktoré o sebe hovoria, že sú vlastenecké a národné?

Viac sa dozviete vo videokomentári Róberta Šveca.

Prehľad podniknutých krokov nášho hnutia na čele s Róbertom Švecom, ktorých cieľom bola a stále je seriózna spolupráca na vlasteneckej scéne, od prezidentských volieb 2019, cez parlamentné voľby 2020, až po dnešné dni si môžete pozrieť TU, TU, TU, TU, TU a TU.

Nám záleží na Slovensku. Aby bolo opäť silné a sebavedomé!

————————-

Prečítajte si tiež: COVID-19: Brusel chce segregovať a diskriminovať ľudí. Róbert Švec: EÚ si kope vlastný hrob!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds