COVID-19: Brusel chce segregovať a diskriminovať ľudí. Róbert Švec: EÚ si kope vlastný hrob!

Čoraz častejšie sa objavujú informácie, že vlastníctvom tzv. covid passu bude podmienené prekračovanie vonkajšej hranice EÚ, tiež hraníc vnútri EÚ, ako aj vstup do reštaurácií, kaviarní, kín, na divadelné predstavenia, koncerty či športoviská.

Aj na tieto informácie reagoval minister zahraničných vecí Ruskej federácie Sergej Lavrov: „Zavedenie očkovacieho pasu je aktom proti pravidlám demokracie a slobode občana. Navyše existuje vyhlásenie štátov EÚ, že očkovanie proti ochoreniu COVID-19 je dobrovoľné. Už teraz je však jasné, že kto bude chcieť v EÚ cestovať cez hranice, musí sa preukázať, že bol očkovaný. To znamená, že všetci, ktorí budú chcieť cestovať cez hranice, budú nútení dať sa zaočkovať.“ Informujú médiá.

Reaguje Róbert Švec:

Súhlasím s ruským ministrom zahraničných vecí. Pokusy zaviesť tzv. covid pass sú snahou o diskrimináciu a segregáciu ľudí, ktorí si zachovali zdravý rozum a nechcú sa dať očkovať. A aj týmito krokmi EÚ šliape po svojich vlastných hodnotách a zásadách, ktoré spočívajú v slobode jednotlivca a voľnom pohybe osôb.

Otázkou teda zostáva, či má byť Slovenská republika aj naďalej členským štátom spolku, ktorý šliape po demokracii a slobode, a usiluje sa o segregáciu občanov. My vlastenci, demokrati v tom máme jasno TU!

————————

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Bude musieť Slovensko prijať nelegálnych migrantov, lebo Brusel a liberáli!?

————————

Róbert Švec: Slovensku ponúkame slovenskú cestu. Cestu rovnú, cestu cti! Zdroj fotky. SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds