Veľkonočná akcia. SHO: Matovič a Sulík sú covidoví zločinci! Vinní z genocídy nášho národa!

Čo sa ešte pred pár týždňami zdalo nemožné, sa možno už čoskoro stane realitou: Môže sa stať, že Matovič nebude predsedom vlády!

Urobte radosť svojim blízkym a známym, a počas veľkonočných sviatkov ich, okrem lásky a rodinnej pohody, obdarujte aj nálepkami STOP Matovič na Slovensku. Určite sa vášmu darčeku veľmi potešia. Ku každej objednávke pribalíme aj 5 nálepiek: Sulík – Pozor! Nepriateľ štátneho majetku.

Nálepky si môžete objednať TU. Spoločne, dámy a páni, presadíme STOP Matovič na Slovensku!

Krok za krokom. A nasledovať budú obnovené vojenské súdy, pred ktoré postavíme covidových zločincov na čele s Matovičom!

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Štúrovci: Rozbiehame ďalšiu nálepkovú kampaň. Na mušku sme si zobrali Sulíka

————————-

Nálepky do každej slovenskej domácnosti! Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds