Róbert Švec k vládnej kríze: Recyklovaní panáčikovia sa už pripravujú. Ale dostanú po prstoch!

Politické divadlo s názvom Koaličná kríza pokračuje a dostáva sa do svojho ďalšieho dejstva: Liberáli z SaS na čele so Sulíkom TU pozastavili svoju účasť vo vláde Igora Matoviča.

A teraz sa budú určite stavať do pozície bojovníkov proti zlému Igorovi a budú sa tváriť, že sa nepodieľali na genocíde Slovákov – ekonomickej, sociálnej a aj fyzickej, ktorá sa udiala počas uplynulých 12 mesiacov a stále pokračuje.

Tváriť sa môžu, ale našou úlohou je pripomínať Slovákom, že liberáli z SaS na čele so Sulíkom sú spolupáchateľmi trestnej činnosti Igora Matoviča.

Nestačí nám rekonštrukcia Matovičovej vlády, nestačí nám odchod Igora z postu predsedu vlády, nestačí nám, že súčasný darebácky režim predhodí davu recyklovaných panáčikov, ktorí sa budú tváriť, že Matovič je preč a už bude lepšie. NIE!

Zločincov na čele s Matovičom treba postaviť pred obnovené vojenské súdy TU! A zodpovednosť za náš národ a štát musia prevziať zodpovední a rozumní ľudia – vlastenci. Zástupcovia Slovenského Hnutia Obrody!

To je náš cieľ a za ním pôjdeme vytrvalo a húževnato! Za silné a sebavedomé Slovensko!

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: COVID-19: Brusel chce segregovať a diskriminovať ľudí. Róbert Švec: EÚ si kope vlastný hrob!

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds