Pavol Poprocký: SLOVÁCI SLOVÁKOM! Heslo, ktoré je opäť aktuálne. Podporujme sa navzájom!

Je jar, počasie nás láka von do prírody či do našich záhrad. To je prirodzený jav, ktorý ľudí sprevádza odjakživa.

Dnešní vládni diletanti však namiesto toho, aby ľudí pustili aspoň do prírody (aj mimo svoj okres) bez nezmyselných testov, aby nabrali nových síl a posilnili si svoju obranyschopnosť, tak ich pod pláštikom boja proti „pandémii“ zatvárajú doma a obmedzujú v takých prirodzených činnostiach, ako je prechádzka lesom či beh po hrádzi. Choré!

Osobne, mám na háku ich alogické obmedzenia, semafory či testy a očkovanie. Keď sa ľudia môžu ísť tlačiť do zahraničných supermarketov, kvôli akciovému nemeckému alebo poľskému maslu, nevidím dôvod, prečo by rovnako slobodne nemohli ísť na bežky do Tatier, na túru do Slovenského krasu či sa ísť vybehať ku Dunaju…

Ako som už napísal: choré! Rovnako choré, ako to, ako macošsky sa vládni papaláši zachovali a správajú ku domácim pestovateľom a chovateľom, ktorí svoje produkty a výrobky nemohli ponúknuť školským zariadeniam a gastru, a zatarasili im cestu aj na trhoviská, ktoré tiež pozatvárali, kde by mohli ako-tak voľačo predať! Tak pestovatelia svoje zásoby napríklad zemiakov dodnes rozpredávajú pod ceny, len aby mali aspoň niečo na poplatenie základných záväzkov a aby ovocie – zelenina nezhnili v skladoch.

Od 22. marca však majú možnosť títo pestovatelia dostať sa na trhoviská, kde vám  mnohí z nich ponúkajú na Slovensku vypestované zemiaky, inú zeleninu a ovocie, ale aj sadenice rôznych rastlín, kvietky do vašich záhrad a okien a iné výrobky.

Preto neváhajme, podržme sa navzájom, podporujme našich podnikateľov, dajme naše peniaze našim ľuďom, aby sa peniaze „točili“ na Slovensku, a nie aby putovali do zahraničia. Spoločne tak zabezpečíme nielen zachovanie pracovných miest, ale podporíme aj potravinovú sebestačnosť Slovenska. 

Začnime sa konečne riadiť heslom SLOVÁCI SLOVÁKOM a uvidíte, hneď všetko zvládneme ľahšie. 

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Róbert Švec k vládnej kríze: Recyklovaní panáčikovia sa už pripravujú. Ale dostanú po prstoch!

————————-

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds