Video. SHO ku Dňu matiek: Ďakujeme, že ste nám dali život. A za to, že ste pre nás oporou

Drahé mamy, staré mamy… K dnešnému vášmu sviatku by sme vám chceli aj touto cestou poďakovať za to, že ste, že ste nám dali život, že ste sa o nás starali, a staráte sa aj naďalej.

Za vašu prísnu, ale spravodlivú výchovu, za rady do života, za to, že ste pre nás oporou v ťažkých životných chvíľach. Za váš úsmev, lásku a nehu. Za vaše nežné pohladkanie, ktoré povie všetko, bez toho, aby ste museli povedať čo i len jedno slovo.

Jednoducho, za to, že ste stredobodom nášho života. Ďakujeme.

Pozrite si aj videoprianie Pavla Poprockého:

————————

Prečítajte si tiež: Video. Symbolika SHO: Krv našich predkov, silné sociálne cítenie a nádej

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds