Video. SHO: Pán Matovič, podporte slovenských pestovateľov. A aj kvetinárov. Vieme ako

Priatelia, minulý týždeň sme sa na vlastné oči presvedčili, prečo je dôležité aby Slovensko bolo potravinovo sebestačné. Lepšie je raz vidieť ako stokrát počuť.

Na slovenskom juhu máme mnoho záhradníkov, pestovateľov a aj kvetinárov, ktorí momentálne nemôžu predávať svoje plodiny, svoje kvety a priesady zeleniny. Prečo? Lebo koronavírus.  

A aj z tohto dôvodu dnes pošleme otvorený list premiérovi Matovičovi so žiadosťou, aby otvoril… Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Matovič hodil Slovákov opäť cez palubu. Respirátory od slovenskej firmy? Zabudnite?!

————————

 

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Pán Matovič! Presuňte 2 miliardy eur na pomoc ľuďom práce. Vieme odkiaľ

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds