Video. SHO: Pán Matovič! Presuňte 2 miliardy eur na pomoc ľuďom práce. Vieme odkiaľ

Tisíce bytov ročne od Kollára? Zabudnite! Už je po voľbách. Už sa to nedá, nie sú peniaze. Ale kúpu amerických stíhačiek za 2 miliardy eur dokončíme. To sa dá. To je politika Matovičovej vlády.

————————

Prečítajte si tiež: Matovičova vláda: Kúpime americké stíhačky a zrušíme 13. dôchodky

————————

Tak ako sme sľúbili, dámy a páni, ideme po nich ako po údenom, ale ponúkame aj konkrétne riešenia.

A preto ponúkame premiérovi Matovičovi konkrétny návrh: Namiesto na americké stíhačky, teraz, v čase koronavírusu, presuňte 2 miliardy eur na pomoc slovenským dôchodcom, živnostníkom, podnikateľom pestovateľom, sadovníkom, chovateľom atď.

————————

Prečítajte si tiež: Taliani začínajú rabovať obchody. SHO: Ak Matovič vypne Slovensko, rabovačky budú aj u nás

————————

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Štefana Polačika:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds