SHO: Pomáhame aj v okrese Trebišov. Pani Zuzka musí ísť na operáciu. Zvládneme to

Včera bol krásny slnečný deň. Po mesiaci sme znovu čo-to dôležité do kuchyne pod zub odniesli matke Zuzke, ktorá sama vychováva 6 detí v obci Kuzmice v okrese Trebišov.

Prebrali sme rôzne veci týkajúce sa nášho projektu, ale aj súčasnej situácie, ktorá postihla celý svet. A nielen to. Zuzka sa nám zdôverila, že najbližšie dni ju čaká operácia. Úlohy matky sa na pár dní zhostí jej dobrá známa, ale prisľúbili sme, že ak bude treba s niečím pomôcť, a budeme vedieť, tak určite podáme pomocnú ruku.

Pretože v krízových situáciách si musíme pomáhať. A nielen počas, ale aj po nich. A my pomôžeme. Máte naše slovo!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Pred Veľkou nocou sme pomohli aj v okrese Komárno. Čo povieme, to platí!

————————

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds