VÝZVA: Veľká noc 2021 v sociálnom projekte Staráme sa. Aká bude? To závisí aj od vašej štedrosti

Veľká noc je už za rohom a rodinám z nášho úspešného sociálneho projektu znovu pomôžeme s veľkonočnými nákupmi! Budeme s tým však potrebovať pomôcť! Preto sme sa rozhodli, že aj tento rok, vás, drahí priatelia, oslovíme s touto výzvou. Ako môžete priložiť ruku k dielu?

Pomôcť môžete dvojako: Môžete poukázať ľubovoľnú finančnú čiastku na účet nášho občianskeho združenia SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – PSS – Veľká noc. Alebo môžete nakúpiť a venovať do projektu trvanlivé potraviny, prípadne aj drogériu, ktoré rodinám následne rozdelíme a odovzdáme.

V prípade akýchkoľvek otázok nás môžete pokojne kontaktovať mailom na staramesa@sho.sk alebo telefonicky Pavla Poprockého na 0911 547 850.

A ak sa vám náš projekt naozaj veľmi páči, môžete nás podporiť 2% z dane. Ako na to sa dozviete TU.

Pomáhajme si, Slováci. Je to také jednoduché! ĎAKUJEME, že pomáhate spoločne s nami ľuďom v núdzi už od roku 2011!

Autor výzvy Pavol Poprocký je splnomocnenec SHO pre projekt Staráme sa.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO: Projekt Staráme sa v mesiaci február? SHO: Pomohli sme v každom kúte našej vlasti

————————-

Aj vďaka vašim finančným darom, kamaráti, môžeme pre rodiny v našom projekte zabezpečovať takéto nákupy. Zdroj fotky: SHO.sk

—————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Prevencia je základ! A preto rodinám zabezpečujeme aj ovocie a zeleninu

—————————

Pomáhajme si, Slováci! Zdroj obrázku: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds