Video. Slobodný vysielač: Diskutovať o situácii na slovenskom juhu bude aj Pavol Poprocký

V nedeľu, 28. júna, Štefan Polačik, podpredseda SHO spolu s Katarínou Bokovou, regionálnou zástupkyňou SHO pre okres Martin, zhodnotili v relácii Slobodného vysielača s názvom Bez cenzúry aktuálnu politickú situáciu.

A dnes od 15:30 hod. bude Pavol Poprocký, regionálny zástupca SHO pre Banskobystrický kraj, spolu s ďalšími diskutujúcimi na vlnách Slobodného vysielača diskutovať a odpovedať na otázky týkajúce sa slovenského juhu.

Diskusiu si budete môcť vypočuť naživo TU.

Počúvajte, premýšľajte, a posielajte nám vaše postrehy, podnety na banskabystrica@sho.sk.

————————–

Prečítajte si tiež: Poškodili pamätník Andreja Hlinku. SHO: Budú sa verejne páliť aj knihy? Tak ako to robili nacisti?

————————–

 

————————-

Prečítajte si tiež: Trianon: Slováci, máte svoje hranice. Ochraňujte ich! SHO: 4. júna vyvesíme slovenské štátne vlajky

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds